O Brzozowski House Promotions

Brzozowski House Promotions wspiera młode zawodniczki w osiąganiu celów i rozwoju kariery.  Pełen management sportowy ściąga z głowy wiele problemów i pozwala skupić się na tym co najważniejsze, na sportowej karierze. Pełna usługa zapewnia komfort, wsparcie, ale i poczucie bezpieczeństwa.

Wizja, misja

Jesteśmy agencją managementu sportowego, która powstała z pasji. Napędzają nas do działania adrenalina i kolejne zwycięstwa, które odnoszą nasi sportowcy. Jesteśmy z nimi, kiedy tracą pot i łzy, kiedy walczą z trudem o podniesienie wyników, cieszymy się z nimi, kiedy zwyciężają.

MISJA

Wspieramy kobiety
w osiąganiu
sportowych marzeń. 

WIZJA

Kochamy to, co robimy
i robimy to z pasją,
a to pozwala nam być
najlepszymi menedżerami sportowymi. 

Nasza historia

Artur Brzozowski

Manager Sportowy

Założyciel firmy Brzozowski House, a później Brzozowski House Promotions.

Sport jest ze mną od dzieciństwa. Każdą wolną chwilę spędzałem wraz z bratem na stadionie Legii Warszawa. Wakacje były wyczekiwane, wtedy można było jeździć na Legię i oglądać każdy trening najlepszego klubu w Polsce. Miałem to szczęście, że zarówno mój Tata jak i brat interesowali się sportem i mogłem z nimi chodzić na mecze. Ta fascynacja Legią, piłką nożną została do dziś, tylko w miarę upływu lat doszły też inne dyscypliny, które polubiłem i z chęcią oglądałem w tv.

W 2018 roku zdecydowałem się na otwarcie swojej firmy, agencji nieruchomości BRZOZOWSKI HOUSE. Od samego początku losy mojej firmy związały się ze sportem. Rozpoczęta współpraca sponsorska z Martą Pudą (reprezentantką Polski w szabli), która trwa do dziś była kluczowa dla podjęcia decyzji o rozwijaniu swoich pasji do sportu w sposób bardziej profesjonalny. W latach 2019 i 2020 BRZOZOWSKI HOUSE wspierał sponsorsko bardzo dużo zawodniczek. Poznanie bliżej osób z branży sportowej skłoniło mnie do podjęcia decyzji o rozwinięciu działalności firmy w kierunku powstania profesjonalnego wsparcia zawodniczek poprzez działania menadżerskie i sponsorskie. Tak właśnie poznaliście moją pasję do sportu i początek historii BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS.