Jak znaleźć menedżera sportowego?

Kariera sportowa, to nie tylko sport, to również dbałość o wizerunek, negocjowanie umów, rozmowy z partnerami i wiele innych działań. Jeśli Twoją miłością jest sport i chcesz skupić wszystkie siły na treningu, z pewnością będziesz potrzebowała menadżera sportowego.

Dlaczego warto mieć menedżera sportowego? Agent sportu profesjonalnie zajmie się Twoją karierą, a Ty będziesz mogła skupić się na swoich wynikach. Mając wsparcie profesjonalistów, nie musisz martwić się o formalności i planowanie działań. Złap głęboki oddech i zacznij realizować swoje sportowe marzenia już dziś.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy!
Powiedz nam jaki sport kochasz najbardziej!
Spełniaj swoje sportowe marzenia razem z nami.
Endurance, strength, self defense and martial arts concept. Beautiful determined young woman kickboxer exercising indoors, working on punches, wearing handwraps and stylish black sports outfit

Jaka jest rola menedżera sportowego?

Rola menedżera sportowego jest złożona. Coraz częściej odnosi się nie tylko do negocjowania kontraktów sportowych, umów inwestycyjnych czy sponsorskich, ale również do personal brandingu, czy strategii planowania kariery. Manager sportowy jest prawą ręką sportowca, wspiera go i uczestniczy w niemal każdej biznesowej sytuacji. 

Zadania menedżera sportowego:

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Warunek jest jeden: musisz kochać sport najmocniej na świecie!

Zawodniczki nie płacą za współpracę z BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS. Zawodniczki zarabiają dzięki BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS zawierając kontrakty z federacjami organizującymi np. walki MMA, pojedynki pięściarskie, inne wydarzenia sportowe komercyjne.

Istnieje możliwość podpisania umowy menadżerskiej obejmującej przygotowanie do indywidualnego, jednorazowego występu zawodniczki w danym wydarzeniu sportowym.

W przypadku podpisania umowy o współpracy stałej z BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS zawodniczka zyskuje znacznie więcej. Po rozmowach indywidualnych z zawodniczką BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS przedstawia propozycję umowy zawierającą kompleksowy pakiet wsparcia w rozwoju sportowym zawodniczki, oraz właściwym kreowaniu wizerunku zawodniczki w mediach.

Zawodniczka podejmując współpracę stałą z BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS może liczyć na pełne wsparcie w przygotowaniach do dalszego właściwego rozwoju sportowego. Po konsultacjach z jej obecnym sztabem trenerskim ustalany jest zakres wsparcia i pomocy. Dotyczy to zarówno okresu przygotowań do najbliższych zawodów, w których zawodniczka będzie brała udział jak i długoterminowe wsparcie i pomoc w rozwoju.
BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS będzie dokładał wszelkich starań, by pozyskać dla zawodniczek indywidualnych sponsorów, dzięki którym będzie możliwy skuteczniejszy rozwój zawodniczki. Indywidualne rozmowy z zawodniczkami pomogą nam optymalnie dostosować zakres pomocy do jej potrzeb. Dotyczy to zarówno suplementacji, odżywek, sprzętu sportowego jak i pomocy z szerszego zakresu rozwoju sportowego takich jak fizjoterapia, psychologia i motywacja w sporcie. W przypadku zawodniczek, które nie są w sporcie amatorskim BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS będzie starał się zakontraktować im pojedynki sportowe, wydarzenia sportowe profesjonalne, które będą zawierane indywidualnie z daną federacją, promotorem,
organizatorem.

Zakochana w sporcie do szaleństwa?

Napisz do nas już dziś i odetchnij z ulgą!
Pozwól, aby twoja kariera nabrała tempa.