Zobacz, co działo się u naszych zawodniczek

Puchar Polski Seniorek indywidualnie w Koninie

Marta Puda

3 miejsce

Brązowy medal Mistrzostw Polski seniorek drużynowo, Śrem

BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS

BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS był fundatorem nagród dla każdej zwyciężczyni w 4 kategoriach wagowych podczas II Mistrzostw Warszawy w K-1 RULES. Nagroda pieniężna za zwycięstwo w kwocie 200 zł, dodatkowo szoty witaminowe. Dla dziewczyn, które stanęły na podium i dla najlepszej zawodniczki II Mistrzostw Warszawy w K-1 Rules bez podziału na kategorie wagowe nagroda - regeneracja po zawodach w gabinecie WOJTUSZKO FIZJOTERAPIA.

Paulina Saczuk

Złoty medal
Mistrzostwa Polski w kicboxingu w formule K1

BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS był fundatorem nagrody pieniężnej w wysokości 200 zł za zwycięstwo w Mistrzostwach Polski kickboxing full contact.

Pola Rogala

Złoty medal

BRZOZOWSKI HOUSE PROMOTIONS był fundatorem nagrody pieniężnej w wysokości 200 zł za zwycięstwo w Mistrzostwach Polski kickboxing full contact oraz w Mistrzostwach Polski K-1.
Dodatkowo do zawodniczki trafiła nagroda w postaci zestawu szotów witaminowych oraz zabieg regenerujący przed Mistrzostwami w gabinecie Wojtuszko Fizjoterapia.

Marta Puda

Szablistka Marta Puda zajęła  4 miejsce Puchar Świata drużynowo Ateny (Grecja)

Marta Puda

Szablistka Marta Puda zajęła  11 miejsce Puchar Świata indywidualnie Ateny (Grecja)

Marta Puda

W rozgrywanych w Dusseldorfie (Niemcy) mistrzostwach Europy seniorów w szabli kobiet drużynowo, reprezentacja Polski zajęła 5 miejsce. Nasze szablistki wystąpiły w następującym składzie: Marta Puda (TMS Zagłębie Sosnowiec), Sylwia Matuszak (KKSZ Konin), Małgorzata Kozaczuk (AZS AWF Warszawa), Angelika Wątor (Zagłębiowski Klub Szermierczy).

Marta Puda

Puchar Świata w szabli kobiet, który został rozegrany w Tunisie (Tunezja) nie była szczęśliwy dla reprezentantek Polski. Drużynowo nasze reprezentantki w składzie Sylwia Matuszak, Małgorzata Kozaczuk, Marta Puda i Angelika Wątor, zajęły 11. miejsce.

Marta Puda

Rozpoczęcie współpracy z Uhlmann Fencing, producentem sprzętu sportowego dla szablistek. Umowa obowiązuje w okresie od 1.04. 2019 - 31.12.2020r. Firma Uhlmann zobowiązuje się do dostarczenia dla naszej zawodniczki Marty Pudy sprzętu sportowego do treningów oraz na zawody sportowe.

Marta Puda

Nawiązanie współpracy z Holistic Physio Centrum Rehabilitacji Holistycznej w Warszawie. Współpraca obejmuje zajęcia fizjoterapeutyczne, regenerujące zawodniczki Marty Pudy.

2018
Marta Puda

1 miejsce

Puchar Polski indywidualnie, Sosnowiec

Marta Puda

Marta Puda w znakomitym stylu wygrała satelitarny turniej Pucharu Świata szablistek rozgrywany w Antalya (Turcja).

Marta Puda

Reprezentantka Polski w szabli Marta Puda zajęła drugie miejsce w satelitarnym turnieju szablistek rozegranym w Reykjaviku (Islandia). Nasza szablistka była jedyną Polką startującą w tym turnieju.

Marta Puda

Podczas rozgrywanych w Nowym Sadzie (Serbia) Mistrzostw Europy w szabli kobiet znakomicie zaprezentowała się reprezentantka Polski Marta Puda. Szablistka TMS Zagłębie Sosnowiec wywalczyła brązowy medal. Jest to najlepszy dotychczasowy rezultat w karierze Marty Pudy.